Рулон стальний холоднокатаний сталь 08кп/пс, 1-3кп/пс , під замовлення та в наявності. Є можливість роспуску на стрічку(штріпс) та лист. Zn100, є можливість, за доплату, зробити з Zn140.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Запорожсталь |
| Страна производитель | Украина |
| Материал проката | Сталь |
| Марка стали | 08кп/пс 1-3кп/пс 08Ю |
| Способ изготовления | Холоднокатаный |
| Толщина | 1.9 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Внутренний диаметр рулона | 500 мм |
| Состояние изделия | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | Без покрытия |
Информация для заказа
- Цена: 41 400 ₴/т


